Alfred Thörne Insjölandskap

322955

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Sommarlandskap med stuga, signerad Alfr. Thörne, olja på duk, 80 x 125 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Alfred Thörne Insjölandskap

Budhistorik (15 bud)
1973565
10 000
1973564
9 600
1973531
9 000
1973528
8 000
1973526
7 000

Slutpris SEK:
10 000
1 028 EUR, 1 171 USD
Utropspris SEK:
13 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.