Bengt Fransson oljemålning

322946

BENGT FRANSSON (född 1935): "I baren", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 35x27 cm

Fack 35

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1973932
1970781
1 400
1966652
1 300
1966282
1966101

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.