Angelica Wiik färglitografi

322944

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nattliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi, ea, ca 59x42 cm

Fack 48

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (28 bud)
1974691
1974933
1 900
1974691
1 800
1974093
1 700
1974014
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.