Hörnvitrinskåp

322942

HÖRNSKÅP med vitrin, gustaviansk stil, höjd 193, bredd 77, djup 49, nyckel finns

Svårt att öppna dörrarna i behov att justera, färgbortfall, skador, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 20

Hörnvitrinskåp

Budhistorik (13 bud)
1977563
1977556
1977074
1977074
650
1976922
600

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.