Angelica Wiik färglitografi

322941

ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna" signerad Angelica Wiik, 59/190, färglitografi, ca 50x21,5 cm

Fack 29

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (7 bud)
1973294
1967977
1966768
1966768
650
1966723
600

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.