Angelica Wiik färglitografi

322940

ANGELICA WIIK (född 1960): "Jazzclub", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 29x56 cm

Fack 49

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (9 bud)
1971993
1 300
1973763
1971993
1970064
1970064
500

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.