Angelica Wiik färglitografi

322939

ANGELICA WIIK (född 1960): "Resande", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 59x42 cm

Fack 48

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (32 bud)
1970056
1970007
2 800
1969966
2 600
1969948
2 400
1969471

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.