Angelica Wiik färglitografi

322938

ANGELICA WIIK (född 1960), motiv från Blå porten, signerad Angelica Wiik, 42/290, färglitografi, ca 60x44 cm

Fack 18

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (18 bud)
1973774
1 300
1970061
1967976
1970060
1967976

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.