Angelica Wiik färglitografi

322937

ANGELICA WIIK (född 1960): Köket, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 63/290, ca 55x29 cm

Fack 3

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (25 bud)
1973830
1973355
1973292
1 900
1973292
1 700
1972107
1 600

Slutpris SEK:
227 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.