Sminkbord

322923

SMINKBORD, 1900-talets slut, fanerad i mahogny med intarsia, rörlig spegel, sarg med lådor, beslag i mässing, höjd ca 124, 124 x 45 cm, nyckel finns

Rum 3

Sminkbord

Budhistorik (11 bud)
1974009
1 700
1973552
1 600
1973552
1973742
1 400
1973552
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.