Skåp inredd med hyllplan

322919

SKÅP, 1900-talets början, vitmålad, inredd med hyllplan, höjd 218, 65 x 41 cm, nyckel finns

Senare benålad, underdel med övermålad tränagg

Rum 18

Skåp inredd med hyllplan

Budhistorik (36 bud)
1974011
4 800
1974008
4 600
1974003
4 400
1974001
4 200
1973998

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.