Bordslampa, 1800-tal

322918

BORDSLAMPA, vitmetall, 1800-talets andra hälft, iform av stående kvinna, höjd 45 utan lampsockel

Mindre slitage , putsrester

Belysning, Bordslampor

Nybrogatan 32, Stockholm

Bordslampa, 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
1974477
2 800
1974449
2 600
1974261
2 400
1973204
1974260

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.