Sängbord vitlackerade

322916

SÄNGBORD, 1 par, 1970-tal, vitlackerade, låda i sargen samt tidningshylla, höjd 58, 38 x 50 cm

Ytslitage, ett hörn skadat

Rum 7

Sängbord vitlackerade

Budhistorik (21 bud)
1974000
1 900
1973762
1 800
1973999
1 800
1973762
1 600
1973648

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.