Hallbyrå med stenskiva

322914

HALLBYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 2 lådig, fanerad i olika träslag, höjd 74, 79 x 44 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 15

Hallbyrå med stenskiva

Budhistorik (22 bud)
1973378
1 600
1973348
1973377
1 400
1973348
1 300
1973376

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.