Drinkvagn 1950-tal

322913

DRINKVAGN, 1950-tal, ÅRY Fanérprodukter, Nybro, mässing, brickor av teakfaner, höjd 67, brickans diameter 45 cm

En bricka med fanerskador

Möbler, Design

Rum 4

Drinkvagn 1950-tal

Budhistorik (34 bud)
1973972
10 500
1973875
10 000
1973875
8 800
1973629
8 600
1973629
7 800

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.