Soffa "Florida" Bröderna Wigells stolfabrik

322912

SOFFA, "Florida", Bröderna Wigells stolfabrik, fanérad i teak, svängd spjälrygg, raka kopplade ben i bok, sitthöjd 44, längd 135 cm

Bruksslitage mindre fanerskada

Rum 20

Soffa

Budhistorik (19 bud)
1971265
4 200
1973905
1971265
3 800
1973091
3 600
1971265
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.