Tidningsställ jugend

322906

TIDNINGSSTÄLL på hjultrissor, 1920-tal, jugend, mässing och betsat trä, höjd 73, 43 x 29 cm

Ytskador

Rum 4

Tidningsställ jugend

Budhistorik (14 bud)
1972354
1 300
1965383
1965755
1965383
1965754
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.