Soffbord i teak

322902

SOFFBORD, 1950/60-tal, fanérad i teak, underrede i ek, utfällbart, höjd 58, 120 x 58, utfällningsskivorna är 27 cm vardera

Ytslitage och mindre repor

Rum 11

Soffbord i teak

Budhistorik (1 bud)

1971249
2015-08-14 00:12:23

2015-08-16 kl 16:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.