Appliquer Rokokostil

322896

APPLIQUER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme av mässing, behängd med olikslipade prismor, totalhöjd ca 40 cm

Brukslitage

Belysning, Taklampor, Diverse

Monter 3

Appliquer Rokokostil

Budhistorik (3 bud)

1972538
1971288
700
1966317

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.