Oljemålning

322892

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), sommar på floden, olja på pannå, signerad OH, ca 61x90 cm

Slitage

Rum 22

Oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1973541
2 400
1973503
1973494
1973502
1 900
1973494
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.