Sekretär 1700-tal

322891

SEKRETÄR, 1700-tal, ek, beslag i mässing, 5 lådor, snedklaff med bakomliggande inredning i form av lådor, höjd 105, 105 x 60 cm

Skador, lösa delar, skadat lås, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Sekretär 1700-tal

Budhistorik (28 bud)
1971264
1972727
3 800
1971264
3 600
1972726
3 400
1971264
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.