Matbord

322890

MATBORD, 1900-talets andra hälft, mahogny, kannelerade ben, höjd ca 75, diameter 140 , 4 inläggsskivor a 55 cm vardera

blekt skiva, smärre fanerskador, slitage,

Rum 19

Matbord

Budhistorik (1 bud)

1969175
2015-08-11 21:49:35

2015-08-15 kl 21:24
Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.