Cassoletter Louis XVI-stil

322889

CASSOLETTER, 1 par, delvis förgylld brons, Louis XVI-stil, 1800-tal ets andra hälft, höjd 21 cm

Någon materialförlust, en hänkel något stukad

Belysning, Bordslampor, Diverse

Monter 24

Cassoletter Louis XVI-stil

Budhistorik (5 bud)
1989163
1 600
1988709
1985105
1978108
1976621

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.