Lena Linderholm Skördetid

322883

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben med tekanna körsbär och vallmo, signerad och numrerad Lena Linderholm 134/225, färglitografi, bladmått ca 80x60 cm

Fack 9

Lena Linderholm Skördetid
Budhistorik (6 bud)
1972877
500
1972690
450
1964996
1972689
1964996

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.