Byrå gustaviansk stil

322870

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, konturerad och profilerad skiva i marmor, 3-lådig, fanér i mahogny, höjd ca 81, 87x48 cm

Smärre slitage, smärre fläckar, nyckel saknas(olåst)

Rum 4

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
1973244
2 600
1972685
2 400
1972596
1971226
1972595

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.