Sören Christian Bjulf oljemålning

322864

SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958), hamnbild-Köpenhamn, signerad Bjulf, olja på duk, 55 x 66 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (11 bud)
1972661
1 700
1971990
1 600
1972660
1 600
1971990
1972659
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.