Fåtölj

322831

FÅTÖLJ, 1950/60-tal, klädsel i tyg, sitthöjd ca 39 cm

Senare klädsel, smärre slitage och fläckar

Rum 4

Fåtölj

Budhistorik (10 bud)
1972829
750
1972470
700
1972368
650
1972469
600
1972368
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.