Golvlampa

322828

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, 3 rörlig ljusarmar med skärmar, höjd ca 150 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa

Budhistorik (29 bud)
1973724
2 600
1973658
2 400
1973367
1973346
1973352

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.