Tallrikar tekoppar Kina 17/1800-tal

322823

TALLRIKAR, TEKOPPAR med FAT, 17 /1800-tal, 5 dlr, delvis dekor i emaljfärger samt järnoxidröd

Nagg, sprickor

Orientaliskt, Porslin

Monter 2

Budhistorik (10 bud)
1971924
850
1971624
1971923
750
1971624
700
1971427
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.