Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

322807

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), Skeppsbron signerad och daterad V Kliuchnikov -10, 61x79 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 18

Budhistorik (4 bud)

1966300
4 200
1964503
1964502
3 200
1964454

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.