Zenith armbandsur 18 k guld

322785

ZENITH, herrarmbandsur, 18 k guld, 1950/60-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), cal: 106 P-6, verk nr: 3649534, diameter 33 mm

Tavla med skador, slitage och gravyr

Klockor/Ur

Zenith armbandsur 18 k guld

Budhistorik (7 bud)
1964897
3 600
1972351
3 400
1964897
3 200
1964896
2 600
1964895

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.