Oljemålning

322765

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Häckande svanpar,singerad EGIP, olja på duk, ca 64x98 cm

Färgbortfall

Fack 15

Oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1972450
1969390
450
1968278
1967811
1965326

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.