Oljemålning Boström

322762

J BOSTRÖM (1900-tal): Motiv av ugglor, signerad och daterad 1915, olja på duk, 100x64 cm

Färgbortfall

Fack 54

Oljemålning Boström

Budhistorik (12 bud)
1972860
1972859
900
1972858
850
1972857
1972856
750

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.