Helmut Mantel oljemålning

322751

HELMUT MANTEL (1900-tal): Kvinnofigurer, signerad E H Mantel, olja på duk, 100x84 cm

Rum 22

Helmut Mantel oljemålning

Budhistorik (51 bud)
1972669
15 000
1972667
14 500
1972663
14 000
1972665
13 500
1972663
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.