Golvur

322750

GOLVUR, sammansatt, delvis 1700-tal, urtavla av trä med beslag av zink, senare bemålat fodral, höjd 200 cm, pendel finns

Slitage

Klockor/Ur

Rum 3

Golvur

Budhistorik (11 bud)
1971663
750
1971642
700
1971662
700
1971642
650
1971661
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.