Johannes Olsson

322749

JOHANNES OLSSON (född 1945): Golfbollar, signerad Johannes O, olja på duk, 35x27 cm

Fack 20

Johannes Olsson

Budhistorik (7 bud)
1972739
1972537
1 800
1972059
1 300
1971481
1970282

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.