Johannes Olsson oljemålning

322748

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad Johannes O, olja på duk, 73x73 cm

Rum 5

Johannes Olsson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1972988
2 600
1972743
2 400
1972742
1967465
1967464
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.