Armbandsur Longines

322746

HERRARMBANDSUR, Longines Flagship, stål, 1960-tal, svart urtavla, diameter ca 3,5 cm

Repor, urtavla med slitage

Klockor/Ur

Armbandsur Longines

Budhistorik (14 bud)
1971616
3 200
1971613
1971615
1971613
2 800
1970862
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.