Färggravyrer 2 st

322742

FÄRGGRAVYRER, 2 st, 1800-tal, bergslandskap och hamnmotiv, ca 26 x 36 cm

Skador, revor, hanteringsveck

Rum 6

Färggravyrer 2 st

Budhistorik (2 bud)

1971870
1964006

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.