Fladdermusfåtölj

322740

FLADDERMUSFÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, naturfärgad klädsel, svärtad stomme, märkta Made in Sweden

Slitage, rost, en klädsel med smärre hål

Fladdermusfåtölj

Budhistorik (30 bud)
1971907
3 200
1971906
1971904
2 800
1971902
2 600
1971901
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.