Tennljusstakar

322739

LJUSSTAKAR, 2+1, tenn, 1800-tal, höjd ca 23-24 cm

Skador, en ljusmanschett senare

Diverse, Belysning

Monter 2

Tennljusstakar

Budhistorik (15 bud)
1972096
1 700
1971490
1 600
1971490
1 300
1971387
1966281

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.