Kuben lampor

322738

HANS AGNE JAKOBSSON, bordslampor, 2 st., "Kuben", gul- respektive blå plåt, höjd ca 40 cm

Slitage, repor

Belysning, Bordslampor, Design

Monter 2

Kuben lampor

Budhistorik (7 bud)
1971185
600
1967474
550
1967474
500
1971184
450
1967474

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.