Nycklar 1700/1800-tal

322737

NYCKLAR, 10 st, 1700/1800-tal, möjligen någon äldre, järn, olika modeller, längd ca 16-21 cm

Slitage

Diverse

Monter 2

Nycklar 1700/1800-tal
Budhistorik (14 bud)
1971403
3 200
1971645
1971403
2 800
1967753
2 600
1963614
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.