Väggspegel

322736

VÄGGSPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bronserad, ca 65x26 cm

Bruksslitage, mindre spricka

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Rum 5

Väggspegel

Budhistorik (7 bud)
1972257
550
1972066
500
1972216
500
1972066
450
1972214

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.