Ljusplåtar jugendstil

322731

LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, jugendstil, 1900-tal, för 2 ljus vardera, höjd ca 35 cm

Repor

Metall, Belysning, Vägglampor

Rum 7

Ljusplåtar jugendstil

Budhistorik (11 bud)
1971855
900
1970086
850
1971854
1970086
750
1970016
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.