Kökspall England

322729

STOL / PALL, England, 1900-tal, förkromad stomma, utfällbara trappsteg, delvis rödlackad, märkt Prestige Made in England, sitthöjd ca 61 cm

Slitage, kompletterad

Ändringar/tillägg
Kompletterad

Möbler, Stolar

Rum 6

Kökspall England

Budhistorik (18 bud)
1970113
1970013
1965688
1 900
1965688
1 600
1964887

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.