Brunglaserat krus Höganäs

322728

HÖGANÄS, krus, brunglaserat, märkt 4019:25 L. HÖGANÄS H.B (25 liter), höjd ca 56 cm

Enstaka nagg , slitage

Keramik/Porslin

Rum 7

Brunglaserat krus Höganäs

Budhistorik (7 bud)
1973000
650
1972997
600
1972964
500
1972561
450
1971083

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.