Karl Johan spegel

322722

SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets mitt, bronserad, 92 x 48 cm

Senare bronsering, slitage och smärre skador, senare glas

Diverse, Speglar

Rum 8

Karl Johan spegel

Budhistorik (6 bud)
1968883
1969017
1968883
1965896
750
1963954
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.