Oscar Sjölander oljemålningar

322714

OSCAR SJÖLANDER (1900-tal): "Sörlandet", olja på duk, signerad och daterad Oscar Sjölander 1985, 80 x 53 cm

Rum 6

Oscar Sjölander oljemålningar

Budhistorik (21 bud)
1971957
1971500
1971955
1 900
1971500
1 800
1971954
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.