Oidentifierad konstnär oljemålning

322712

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Alplandskap vid sjö i solnedgång, olja på duk uppklistrad på pannå, otydligt signerad, 19 x 25 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (12 bud)
1971517
1971812
1 400
1971517
1 300
1971811
1971517

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.